Od 2000 roku zajmuję się oprawą muzyczną wesel, poprawin, balów, imprez firmowych, jubileuszy jako DJ, wodzirej, konferansjer.

Prowadzę również karaoke.

Swoje usługi świadczę w całej centralnej i południowej Polsce.

Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla DJ odtwarzania muzyki, ale gram na akordeonie, keyboardzie i śpiewam umiejętnie przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie różni moją ofertę od innych i podnosi jakość usługi.

Granie i śpiewanie na żywo nie jest sprawą wiążącą,  a tylko ewentualnym dodatkiem.

 

Praca dja jest moją podstawową pracą , a nie dodatkiem , jak u większości ludzi   zajmujących  się tą profesją . Wiąże  się z  tym pełen  profesjonalizm z  mojej  strony oraz gwarancja udanej zabawy.

 

Dodatkowo istnieje możliwość występu wokalistki.

Wszystkie propozycje konsultuję zawsze z Organizatorami.

Istnieje również możliwość doboru własnego repertuaru i zabaw, których opis przesyłam drogą mailową /obecnie ponad 50 do wyboru /.

Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem, wytwornicami dymu, baniek i oświetleniem w kilku konfiguracjach firm DYNACORD, SHURE, YAMAHA, LDM, REVO/przykładowe zdjęcia w dziale GALERIA/.

Profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, dobór repertuaru, wieloletnie doświadczenie podparte wyższym wykształceniem muzycznym, konkurencyjna cena gwarantuje 100 procent Państwa zadowolenia.

Płyty DVD oferuję do wglądu.

 

Wesela prowadzę zazwyczaj w następujący sposób:

Gra na akordeonie przy wyprowadzeniach z domów Państwa Młodych przy dźwiękach marsza, plus gra przy błogosławieństwach, przy powitaniu na sali marsz wykonywany na akordeonie , ewentualnie keyboardzie plus „Sto lat” z graniem i śpiewaniem. Podczas  przerw odtwarzam muzykę, oczywiście wznoszę toasty przy stołach przy akompaniamencie akordeonu.

Uroczystość na sali tanecznej zaczynam pierwszym tańcem wybranym przez Państwa z szerokiej gamy utworów, które proponuję.

Chodzę do stołów, gdzie wykonuję, śpiewając i grając na akordeonie tzw. przeboje muzyki biesiadnej: „Siadła pszczółka”, „Sokoły”, „Szła dzieweczka”, „Hej z góry, z góry” itp.

Niektórzy nie   wybierają  tej  wersji  ,ale  jednak goście o pewnej  godzinie  bez  względu  na  charakter uroczystości zaczynają śpiewać – ja  mam  tą  przewagę nad  innymi  djami  ,  że  gram  na  akordeonie  i  śpiewam  co  zdecydowanie  podnosi jakość  usługi .

W razie potrzeby mam też przygotowane śpiewniki dla zaproszonych gości

W czasie uroczystości prowadzę zabawy i konkursy, obecnie około 50 do wyboru przez Państwa, opisy wysyłam mailem – tańce z zabawami – Kaczuszki, Pociąg, Kankan, Kazaczok, Zorba itp.

Jedną z atrakcji jest prowadzenie karaoke:

– małe karaoke bez rzutnika i ekranu multimedialnego bądź pełne, z rzutnikiem i ekranem multimedialnym w zależności od możliwości technicznych sali.

Obecnie ponad 1000 utworów polskich i zagranicznych. Mam również przygotowany spis tytułów utworów karaoke na osobnych listach do wyboru dla uczestników.

Zapowiadam wszelkiego rodzaju dedykacje oraz zachęcam do przekazywania dedykacji swoim bliskim osobiście. Nie siedzę bezczynnie na scenie odtwarzając muzykę lecz ciągle pracuję z mikrofonem bądź instrumentem mając ciągły i bezpośredni kontakt z zaproszonymi gośćmi.

Repertuar – największe przeboje polskie i zagraniczne od lat 50 do współczesnych, od ludowych, przez dancingowe, pop, rock, disco polo, popowe czy nowości dyskotekowe – zarówno odtwarzanie, jak również grane i śpiewane na żywo – przeplatane z zabawami wybranymi przez Państwa w taki sposób, aby nikt z gości się nie nudził, obecnie kilka tysięcy utworów odtwarzanych i około siedemset wykonywanych na żywo .

 

Zapraszam do działu MULTIMEDIA w celu zapoznania się z przykładowymi utworami wykonywanymi przeze mnie, jak i skrótami DVD z prowadzonych uroczystości.

W dziale AKORDEONISTA znajdą Państwo krótki opis moich usług muzycznych wykonywanych na akordeonie.